Krótko o mnie:

Trener Personalny Kinga Pękała

Jako trener zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności oraz zaufania jakim darzą mnie podopieczni.
W związku z tym nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu treningu, odżywiania, psychologii oraz innych dziedzin, które mają wpływ na jakość prowadzonych przeze mnie treningów. Uczestniczę
w szkoleniach i kursach doskonalących moje umiejętności.

To nie wszystko!

Dzięki swojej pasji i doświadczeniu stawiam sobie za cel pracy przekazywanie wszystkiego czego się nauczyłam w jak najlepszy sposób swoim podopiecznym. Staram się robić to w sposób mocno indywidualny, dostosowany do klienta, tak by szybko był w stanie wykorzystywać nabytą wiedzę i umiejętności, a co za tym idzie realizować swoje cele.

Każdy z moich podopiecznych jest inny, posiada inne predyspozycje, cele, problemy. W związku z tym naprawdę ważne jest podchodzenie do każdej osoby w sposób indywidualny. Sposób odżywiania oraz treningi dobieram przede wszystkim tak, by moi podopieczni czuli się komfortowo, posiłki i plan treningowy są dostosowane do możliwości każdego z osobna. Skutkiem takiej mieszanki wiedzy oraz podejścia do ludzi są efekty, które zadowalają moich podopiecznych, są one naszym wspólnym sukcesem.

Pamiętaj! Systematyczną pracą można osiągnąć wszystko!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Jeśli ten krótki opis Cię przekonał, nie czekaj, skontaktuj się ze mną!